back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Arben Arifi

“Takimet” me Edi Shukriun – nga Ylli Demneri

“Takimet” me Edi Shukriun nga Ylli Demneri Me 17 janar 2023, mora vesh me keqardhje, vdekjen e poeteshës dhe arkeologes  kosovare Edi Shukriu... Më kujtohet se...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.