back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Allen Graham

Vetëdija dhe realiteti i njeriut shqiptar përmes tranzicionit shoqëror, në romanin “Në Tiranë bie shi”, të Kliton Nesturit – nga Emrije Krosi

Vetëdija dhe realiteti i njeriut shqiptar përmes tranzicionit shoqëror, në romanin “Në Tiranë bie shi”, të Kliton Nesturit nga Emrije Krosi Letërsia e pasviteve’90-të, përveçse lirisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.