back to top
30.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ali Serdari

Zef Jubani (1818-1880) – “Raccolta di canti e rapsodie di poemi albanesi”, Trieste 1871 – nga Lutfi Alia

Zef Jubani (1818-1880) - “Raccolta di canti e rapsodie di poemi albanesi”, Trieste 1871 “Përmbledhje këngësh popullore dhe rapsodish të poemave shqiptare” dhe dokumentimi së pari i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.