back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ali Rizai

Grimca rrëfimesh të nënës sime… – nga Fatmira Allmuça

Ndoqa me vëmendje ngjarjet e këtij rrëfimi të pashoq, përmes një sinqeriteti që të mbush me dritë njerëzore, por ajo çka më mrekulloj krahas gjuhës së përdorur...

Hamit Matjani – luftoi me fashistët, me nazistët, dhe… u var nga komunistët…

Hamit Matjani - luftoi me fashistët, me nazistët, dhe... u var nga komunistët... Flet Xhavit Matjani: E vërteta e babait tim, Legjenda dhe jeta reale i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.