back to top
23.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Aleksandra Tasi

Ti je nji drandofile drite… nga Jozef Radi kushtuar Aleksandra Tasit

Ti je nji drandofile drite... kushtuar Aleksandra Tasit S'ka trishtim ma të thellë s'ka dëshpërim më t'pa ngushëlluem se kur nji zonjë, nji mike me...

Pak rreshta për Familjen Tasi – nga Sandra Aleksandra Tasi

Datë makthi, ku jetë të pafaj u morën dhe shpirtra fisnikësh, atdhetarë të dijshëm u hodhën në ferr. Emnat e tyne janë kujtu, edhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.