back to top
28.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Aleksandër Solgenicyn

Kur xhelatet japin leksione demokracije… Arben Borshi i shkruen Ardita Repishtit

Kur xhelatet japin leksione demokracije... Arben Borshi i shkruen Ardita Repishtit në lidhje me shkrimin www.radiandradi.com/nje-foto-dhe-nje-shenim-nga-pas-nga-ardita-repishti/ E nderueme zoja Ardita Repishti! Mora shkas të komentoj, tuj u nisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.