back to top
33.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Aleksandër Qyteza

Prenkë Jakova dhe muzika e tij me temë fetare nga Robert Prennushi

Prenkë Jakova dhe muzika e tij me temë fetare nga Robert Prennushi Me 18 qershor të këtij viti (2017), kompozitori Prenkë Jakova me krijimtarinë e tij...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.