back to top
34.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Aleksandër Kola

150 vjet në shërbim të Zotit dhe Kombit – nga Frank Shkreli

150 vjet në shërbim të Zotit dhe Kombit - nga Frank Shkreli - Nju Jork Urim për Dom Ndue Gjergjin, për Dom Aleksandër Kolën dhe Dom Lush...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.