back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Aleks Dushi

Rëndësia dhe jehona e veprës “William Shakespeare” të kolosit të letërsisë franceze Viktor Hygo – kumtesë nga Drita Brahimi – Pedagoge e gjuhës...

Përpara disa ditësh, në mjediset e Bibliotekës së Universitetit të qytetit Elbasan, në kuadrin e veprimtarive të Fakultetit të Shkencave Humane, me mbështetjen e...

Ledia Dushi – Nji enfant terrible i poezisë shqipe… nga Gjergj Jozef Kola

Ledia Dushi - Nji enfant terrible i poezisë shqipe... nga Gjergj Jozef Kola Ledia Dushi, ishte krejt e re, si gonxhe, si vetë demokracia e sapoardhun...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.