back to top
35.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Albert Ajnshajn

“…jam shqiptar, dhe tërë jetën time ja dedikova pikërisht këtij kuptimi…”* Artur Zheji për Petro Zhejin

“...jam shqiptar, dhe tërë jetën time ja dedikova pikërisht këtij kuptimi...”* Artur Zheji për Petro Zhejin I biri për të jatin... Ka qenë gjithmonë një gjë shumë e rëndë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.