back to top
14.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Akademia e Shkencave e Shqipërisë

Një hap përpara, dy mbrapa… At Gjergj Fishta dhe Akademia e Shkencave e Shqipërisë – nga Frank Shkreli

Një hap përpara, dy mbrapa... At Gjergj Fishta dhe Akademia e Shkencave e Shqipërisë - nga Frank Shkreli Ka disa vite që me penën time të...

Akademia e Shkencave është zgjeruar me 12 anëtarë të rinj, – nga Ardian Civici te Pëllumb Xhufi, ja cilët fituan titullin Akademik.

Akademia e Shkencave është zgjeruar me 12 anëtarë të rinj, nga Civici te Xhufi, ja cilët fituan titullin Akademik Akademikët e rinj janë Ardian Civici,...

“Letërsia si kujtesë, çështja e ndërgjegjes te Mihail Bullgakovi dhe Kasem Trebeshina” – nga Belfjore Qose

“Letërsia si kujtesë, çështja e ndërgjegjes te Mihail Bullgakovi dhe Kasem Trebeshina” nga Belfjore Qose Një përvojë përmbushëse dhe e bukur, mes kolegësh, kërkuesish dhe miqsh. Ishte...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.