back to top
29.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Agron Shele

No comment! – Projekti i Ramiz Alise dhe arratija e Agron Tufës

No comment! Projekti i Ramiz Alise dhe arratija e Agron Tufës Të burgosurit dhe të persekutuarit janë të moshuar, nuk kanë fuqi dhe janë të parrezikshëm....

Poetika e Zhaneta Barxhaj, si frymë e lirë krjuese dhe abstraksion – nga Agron Shele

Zhaneta Barxhaj në Venezie Poetika e Zhaneta Barxhaj, si frymë e lirë krjuese dhe abstraksion nga Agron Shele Poezia në vetvete, si formë shprehje e elokuencës...

Shtëpia me dy çati, si shtëpi e kulmeve të reja në kufijtë e vlerave universale të njeriut nga Agron Shele

Shtëpia me dy çati, si shtëpi e kulmeve të reja në kufijtë e vlerave universale të njeriut. nga Agron Shele   Romani “Shtëpia me dy çati” është...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.