back to top
25.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Adem Jashari

Kur punoja shtatoren e Françesk Radit, i rrethuar nga fotot dhe videot e tij muzikore Këze – Kozeta Zylo, bisedon me z. Ardian Pepa

Kur punoja shtatoren e Françesk Radit, i rrethuar nga fotot dhe videot e tij muzikore Këze - Kozeta Zylo, bisedon me z. Ardian Pepa -skulptor i...

Vota për Ndryshim në Shqipëri e forcon Kombin Shqiptar dhe miqësinë me Amerikën! – nga Ma. Agim Aliçkaj

Vota për Ndryshim në Shqipëri e forcon Kombin Shqiptar dhe miqësinë me Amerikën! Kryeministri i gjertanishëm, Rama është fatkeqsi kombëtare nga Ma. Agim Aliçkaj* Të gjithë ata...

Mbi përçudnimin e Idhujve – nga Hysni Ndreu & Arti si krim nga Kristaq Jorgo

Ky status - titulli blasfemues, në të vërtetë provokues i të cilit do t'ju befasojë - lindi në formën e dialogut me mikun e...

Figura e Ibrahim Rugovës të mbrohet me ligj – të ruhet nga shpifjet e deklarimet e urrejtshme të palaçove politikë – nga Murteza Osdautaj

Figura e Ibrahim Rugovës të mbrohet me ligj - të ruhet nga shpifjet e deklarimet e urrejtshme të palaçove politikë nga Murteza Osdautaj . Ibrahim Rugova ishte...

Sa vyen gjaku i derdhur për Kosovë…? esse nga Emi Krosi

Sa vyen gjaku i derdhur për Kosovë...?  esse nga Emi Krosi Shënim mbi librin: "Legjenda e Dhembjes në heshtje" Hasan Qyqalla & Mustafë Krasniqi (Rrëfejnë vëlla e motër për: përjetimet, burgosjet, gjakimet...

Rrethimi i tretë i Kullës së Jasharajve… – 5 Mars 1998

Rrethimi i tretë i Kullës së Jasharajve… 5 Mars 1998 I fundit, me pushkë në dorë, u vra Kushtrim Jashari, i cili i kishte vetëm 13...

17 Janari, Ditë Lutjeje dhe Reflektimi Kombëtar nga Arbën Xhaferi

17 Janari, Ditë Lutjeje dhe Reflektimi Kombëtar  nga Arbën Xhaferi Ka qenë sërish një kënaqë si e veçantë për mua të njihem me nismën e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.