back to top
31.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Abdylaziz Veseli

Arsimtarët e Ernest Koliqit në Kosovë, dhe… ministrat e Kosovës në Tiranë – nga Frano Kulli

Arsimtarët e Ernest Koliqit në Kosovë, dhe… ministrat e Kosovës në Tiranë nga Frano Kulli Ende sot, pasi kanë kaluar tetëdhjetë vjet, ha prapë hamendësime pjesëmarrja...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.