back to top
31.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

8 nëntor 1462

Formula e Pagëzimit – 8 nëntor 1462 – nga Paulin Z. Zefi

Formula e Pagëzimit - 8 nëntor 1462 nga Paulin Z. Zefi 8 nëntor 1462: Formula e Pagëzimit ose përpjekja e Gjergj Kastriotit-Skënderbeut dhe e Pal Ëngjëllit...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.