back to top
24.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

30 Qershori

Shqiptarët u dalin kundër qeverive shumë vonë… …vetëm pasi ato vetë-izolohen nga Perëndimi…!! – nga Faruk Myrtaj

Faruk Myrtaj Shqiptarët u dalin kundër qeverive shumë vonë... ...vetëm pasi ato vetë-izolohen nga Perëndimi...!! nga Faruk Myrtaj Asnjë kryeministër apo president, kudo në këtë dynja, nuk ka...

Katër gabimet e Kryeministrit mbas 30 qershorit – nga Elmaz Sherifi

  Një nga ish eksponentë e lartë dhe ish-ministër i Partisë Socialiste, profesor Elmaz Sherifi, nëpërmjet një shënimi në faqen e tij në FB tregon...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.