back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

100 vjet

100 trëndafilë për nënë Savën… nga Jozef Radi

100 trëndafilë për Nënë Savën... dhe mungesa e opinionit human ndër ne... nga Jozef Radi Dhe ai urimi ynë aq i zakonshëm, të cilin e shohim si...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.