back to top
23.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

CATEGORY

Artikuj 1935-1939

Melodija e vdekjes nga Lazër Radi (1937)

Melodija e vdekjes nga Lazër Radi Shokut tim Polikron Niçe ...Dhe nji dritë e zbehtë kandili, - dritë e mistershme plot hije e ndriçonte at dhomën...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.