back to top
32.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Kor 5, 2024

Drekë me Kadarenë: një takim me më të njohurin dhe të nderuarin nga David Binder, NY Times,

Drekë me Kadarenë: një takim me më të njohurin dhe të nderuarin nga David Binder, NY Times, 31 Janar, 1996 Më ishte bërë zakon, kur akoma...

Prominenca iminente e eminencës – nga Astrit Cani

Prominenca iminente e eminencës nga Astrit Cani Ne nuk i nderojmë njerzit, ma shum se nderojmë të vërtetën. Besoj se neve që jena të painfektuem me komunizëm...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.