back to top
27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Maj 9, 2024

Do ta tradhëtoj atdheun – poezi nga Muhammad Al Maghout

Do ta tradhëtoj atdheun poezi nga Muhammad Al Maghout Është marrëzi të mbrosh një vend, që nuk të siguron një shtëpi dhe kafshatën e përditshme. Është...

Ajo… e Bermudës – tregim nga Faruk Myrtaj

Ajo… e Bermudës tregim nga Faruk Myrtaj Deri atë mbrëmje, Ajo ishte thjesht njera nga Ne. Shumë-shumë mezi mund të vërehej nja dy-tri gishtërinj më e gjatë,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.