back to top
22.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Maj 2, 2024

Alfabetizimi dhe Statistikat Leksikore (Botuar për herë të parë në Pejzazhe të Fjalës, 26 Tetor, 2012) – nga Artan Kafexhiu

Alfabetizimi dhe Statistikat Leksikore (Botuar për herë të parë në Pejzazhe të Fjalës, 26 Tetor, 2012) nga Artan Kafexhiu - Read Me (AK) Si kemi arritur deri...

Qershitë e Enverit… – nga Meti Fidani

Qershitë e Enverit... nga Meti Fidani Mbas ’90, u bëra edhe unë pronar si të gjithë... Tokë buke dhe pemë frutore. Rreth 100 rrënjë mollë dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.