back to top
16.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Pri 1, 2024

Dëmet e mentalitetit bajraktar dhe komunist – shënim nga Thanas Gjika

Dëmet e mentalitetit bajraktar dhe komunist shënim nga Thanas Gjika Në vitin 1992, mbi 75 përqind e popullit shqiptar ia dha votën partive opozitare. Ky rezultat...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.