back to top
31.5 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Maj 11, 2023

Ramët (Berishët) do të fitojnë përsëri e përsëri – nga Petraq Kote

Ramët (Berishët) do të fitojnë përsëri e përsëri nga Petraq Kote “Rama” do të fitojë përsëri më 14 maj 2023, dhe, prapë do të fitojë zgjedhjet...

Benet Beci, as prej Puket as i lagun! Editorial – nga Agim Popoci

Benet Beci, as prej Puket as i lagun! Editorial nga Agim Popoci Përkundër mobilizimit të Kryeministrit Edi Rama dhe Qeverisë së tij për ta pushtuar Shkodrën,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.