back to top
31.5 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Mar 26, 2023

Cili është misioni i Godoles në PD? – nga Rexhep Polisi

Cili është misioni i Godoles në PD? nga Rexhep Polisi Jonila Godole deklaroi mbrëmë në emisionin “Opinion” se, nuk është anëtare e Partisë Demokratike dhe as...

Fundmarsi i mbrapshtë i ‘97 – nga Kostandin Koliqi

Fundmarsi i mbrapshtë i ‘97 nga Kostandin Koliqi Në vitin e mbrapshtë ‘97, vit i rrebelimit komunist për përmbysjen e shtetit të parë demokratik, kanë ndodhur...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.