back to top
18.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Shk 8, 2023

Flamuri Kombëtar i Shpalosur në Elbasan (Shtator 1909) – nga Shefqet Deliallisi

Flamuri Kombëtar i Shpalosur në Elbasan (Shtator 1909) nga Shefqet Deliallisi Shikoni këtë foto bërë në Elbasan nga një gazetar i huaj në shtator 1909 Lexoni komentin...

Një rrëfim filozofik dhe njerëzor i Alda Merinit (1931-2009), – poetes së madhe italiane… sjellë në shqip nga Saimir Kadiu

Një rrëfim filozofik dhe njerëzor i Alda Merinit (1931-2009), poetes së madhe italiane... sjellë në shqip nga Saimir Kadiu “Një herë na erdhi një cigan...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.