back to top
27.5 C
Tirana
E hënë, 20 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Jan 11, 2023

Dobrica Qosiq: Për popullin serb

Dobrica Qosiq: Për popullin serb Dobrica Qosiq, shkrimtar, anëtar i SANU-së, ish-president i shtetit, “babai i kombit serb”, ka thënë për popullin serb kështu: “Gënjejmë për...

Ca të vërteta për Betonin Romak

Ca të vërteta për Betonin Romak Materiali më i fortë i prodhuar nga njeriu që i ka rezistuar kohës është betoni romak. Betoni romak është një...

Djaj dhe Djallusha… – tregim nga Jozef Radi

Djaj dhe Djallusha… tregim nga Jozef Radi Një mesnatë vjeshte në të dalë, në ndrrim të kohrave, Djajtë e Zinj dhe Djajtë e Përhimë, u mblodhën...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.