back to top
17.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Dhj 19, 2022

Në përkujtim të Faik Konicës – nga Romeo Gurakuqi

Në përkujtim të Faik Konicës nga Romeo Gurakuqi Në kulmin e aktivitetit diplomatik për njohjen e udhëheqësisë politike shqiptare, përkrah Aleancës Antifashiste në Luftën e Dytë...

Një “krodhe buke”… – nga Vangjel Koça (1934)

Një “krodhe buke”… nga Vangjel Koça Shqiptari ka parime për jetën e tij vetjake, për jetën familjare, po nuk ka dhe nuk çmon parime për...

Paulin Ndoja – Legjenda e portës shkodrane! – nga Sokol Parruca

Paulin Ndoja - Legjenda e portës shkodrane! nga Sokol Parruca Ishe vetëm 19 vjeç, kur more barrën e randë të mbrojtjes së portës shkodrane. Asokohe, shumëkush...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.