back to top
15.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Pri 26, 2020

Spaçianët … nga Maks Rakipaj

Spaçianët .... nga Maks Rakipaj Në muajin korrik 1979, më dërguan "me ngritje" nga kampi i vdekjes së ngadaltë në Ballsh, në kampin e çfarosjes në...

Idiotit që jep lirinë në këmbim të sigurisë (Dhe që meriton t’i humbasë të dyja) – Revoltë nga Kastriot Çipi

Idiotit që jep lirinë në këmbim të sigurisë (Dhe që meriton t’i humbasë të dyja) Revoltë nga Kastriot Çipi Më mirë qen në Itali, se sa pensionist...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.