back to top
13.5 C
Tirana
E martë, 23 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Maj 22, 2016

Myzafer Pipa dhe koha kur ai jetoi e vdiq nga Ahmet Bushati

Myzafer Pipa dhe koha kur ai jetoi e vdiq nga Ahmet Bushati Në kohën që sapo donte me u hapë “Gjyqi Special” në kinema “Kosova” në...

Leksioni i madh i Marco Panellës nga Jozef Radi

Marco Pannella (Giacinto Pannella) (1930-2016) - politikan italian, i vetpercaktuar si “radikal, socialist, liberal, federalist europian, antiklerikal, antiproibicionist, antimilitarist, joviolent e gandian...!” Njeriu i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.