back to top
31.5 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Sht 2, 2014

Poeta i Kabashit… nga Dom Lazer Shantoja

Poeta i Kabashit... Prendush Gega nga Dom Lazer Shantoja "I Kabashit?". Po çka àsht Kabashi, e ku rri? A thue kùnd me ndoj skàj të...

Ka ndërruar jetë veprimtari Hazir Shala… Jozef Radi

Ka ndërruar jetë veprimtari Hazir Shala Sot, ndërroi jetë veprimtari i çështjes kombëtare i orëve të hershme të përpjekjeve dhe sakrificës për çlirim dhe liri...

“A job is a job!” – Puna është Punë… nga Ilir Seci

"A job is a job!" - Puna është Punë... nga  Ilir Seci Dita e Punës në Amerikë... E Hëna e parë e muajit shtator festohet si...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.