back to top
26.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Zëri Amerikës”

Jeta me shumë të panjohura e një mendimtari evolucionist, Branko – Aleksandër Merxhani nga Çamëria – nga Pertefe Leka

Jeta me shumë të panjohura e një mendimtari evolucionist, Branko - Aleksandër  Merxhani nga Çamëria nga Pertefe Leka Uroj të jeni mirë familjarisht, Jozef Shkrimin që po...

Shpend Sollaku – Noè Shqipëria – një Status Quo i Stërgjatur

Shpend Sollaku - Noè Shqipëria - një Status Quo i Stërgjatur "Gazeta Shqiptare" 20.04.2011.   Intervistë e marrë nga Gilmana Bushati, plot 6 vjet më parë... Shënime...

Vizita e Papa Françeskut në Shqipëri: Mesazhi dhe realiteti (Zeri Amerikes)

Vizita e Papa Françeskut në Shqipëri: Mesazhi dhe realiteti Ilirian Agolli (Zëri i Amerikës) flet me Imzot Rrok Mirditën Arkipeshkëv i Tiranës dhe Durrësit Imzot Rrok...

Çfarë ndodhi me burrin që i doli para tankut në sheshin Tiananmen

 Njeriu që u përball me përbindshin diktaturë... Në qershor të vitit 1989, Shqipëria ishte ende diktaturë... ende Muri i Berlinit ishte në këmbë, ende...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.