back to top
25.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Zef Shoshi

Elena Gjika – Dora d’Istria – mbretëreshë e kulturës evropiane nga Baki Ymeri

Elena Gjika - mbretëreshë e kulturës evropiane nga Baki Ymeri Me rastin e pervjetorit te vdekjes së Dora d'Istrias (22 Janar 1828 - 17...

Rrekje për të hyrë në shpirtin piktorik të Arben Shirës… Jozef Radi

Rrekje për të hyrë në shpirtin piktorik... të Arben Shirës... nga Jozef Radi Arben Shirën nuk e njoh, por bota virtuale na ka bërë miq, dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.