back to top
34.5 C
Tirana
E shtunë, 22 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ylli Xhaferri

Fletorja – nga Muçi Xhepa

Fletorja nga Muçi Xhepa Rrogozhinë. Vjeshtë. Ndaloj në qendër. Asgjë ka mbetur nga ëmbëltorja e “Malokut”. E vockël si edhe vetë kaushi me akullore. Në anë...

Bashkë Poetikisht në Kohë Coronavirusi – Miniantologji spontane 11 poezi – 11 autorë

Bashkë Poetikisht në Kohë Coronavirusi Miniantologji spontane  - 11 poezi -11 autorë Shpend Sollaku Noé u shkruajti në FB: Më kërkuat një poezi për të vazhduar lojën...

Hermetizmi ynë, jo si ai europian, më i vrazhdë, ekzistencial… – Visar Zhiti, intervistuar Violeta Murati

Hermetizmi ynë, jo si ai europian, më i vrazhdë, ekzistencial... Visar Zhiti, intervistuar Violeta Murati Jeni njeriu dhe shkrimtari në vëmendje të medias, së fundmi edhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.