back to top
34.5 C
Tirana
E shtunë, 22 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Xhavat Kallajxhi

Vrasja e Telinit (27 gusht 1923) dhe diskutimet në parlamentin shqiptar – nga Kastriot Dervishi

Dy dokumenta per General Tellinin nga Kastriot Dervishi Vrasja e Telinit (27 gusht 1923) dhe diskutimet në parlamentin shqiptar Më 27 gusht 1923, u vra kryetari i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.