back to top
15.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Voltolina Piero

Vizita e Gjergj Kastriotit Skënderbeu në Itali (Dhjetor 1466 – Janar 1467) – nga Lutfi Alia

Vizita e Gjergj Kastriotit Skënderbeu në Itali Dhjetor 1466 - Janar 1467 nga Lutfi Alia Trashëgimia historike gjashtë shekullore e jetës dhe e veprës legjendare të Gjergj...

Tetë medaljone me portretin e Gjergj Kastriotit Skënderbeut të shekullit XV – nga Lutfi Alia (Siena – Itali)

Tetë medaljone me portretin e Gjergj Kastriot - - Skënderbeut të shek. XV nga Lutfi Alia (Siena - Itali) Në shekujt e mesjetës, populli ynë përjetoi...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.