back to top
11.5 C
Tirana
E martë, 23 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Victor Hygo

“William Shakespeare” – i Victor Hygo-së – në Elbasan dhe në Shkodër

“William Shakespeare” - i Victor Hygo-së në Elbasan dhe në Shkodër Ermira Godo, bashkëpërkthyesja e Librit “Uilliam Shekspir” të Viktor Hygosë do të jetë në dy...

“Shekspiri” u shkrua nga Hygoi në mërgim dhe u përkthye në shqip nga Abdulla Rami në internim” – Bisedë me Ermira Godon në ExLibri

“Shekspiri” u shkrua nga Hygoi në mërgim u përkthye në shqip nga Abdulla Rami në internim" Bisedë me Ermira Godon në ExLibri  për veprën “William Shakespeare”...

Përkthimi si akt lirie… – Parathënie e librit “William Shakespeare” të Victor Hugo – nga Ermira Xhomaqi – Godo

Përkthimi si akt lirie… Parathënie e librit “William Shakespeare” të Victor Hugo nga Ermira Xhomaqi - Godo Kjo vepër e Victor Hugo-së kushtuar Shekspirit, vjen në shqip...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.