back to top
28.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vendimi

Tuqididi

 (460-397p.K.) – Vendimi

"Dy gjëra e kundërshtojnë marrjen e një vendimi të saktë: nxitimi dhe zemërimi..." 

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.