back to top
23.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vehap Kola

Për të tretën ditë vazhdoi në Tiranë dhe Durrës protesta të rinisë antiqeveritare…

E respektoj këtë kërkesë të rinisë nga Vehap Kola U desh të kalonin 30 vite që të rinjtë e Shqipërisë të vihen edhe njëherë përballë...

Probleme Ekonomike a Sentimentale çështja e Detit me Greqinë – nga Vehap Kola

Probleme Ekonomike a Sentimentale çështja e Detit me Greqinë* nga Vehap Kola Të paktën 3 miliard fuçi naftë dhe rreth 4 deri 30 trilion metër kub...

“Objektivat Komuniste” nga libri i Cleon Skousen, “The Naked Communist” (Komunisti Lakuriq) – Përgatiti Vehap Kola

“Objektivat Komuniste” nga libri i Cleon Skousen, “The Naked Communist” (Komunisti Lakuriq) Përgatiti Vehap Kola “Ne nuk mund të presim që amerikanët të kërcejnë nga kapitalizmi...

Dritero Agolli (1931-2017) – Shkrimtari dhe Vdekja – 27 Opinione

Dritero Agolli (1931-2017)  Shkrimtari dhe Vdekja - 27 Opinione Më dhëmbin gjitha Vdekjet - edhe tëndja, po më shumë më dhembin Poetët e Vrarë... nga Heshtja e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.