back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vasil Marku

“Kometa e Lirisë” – Rini Monajka – Dramë nga Gjergj Jozef Kola – Mendime dhe vlerësime

“Kometa e Lirisë” -Rini Monajka - Dramë nga Gjergj Jozef Kola Mendime dhe vlerësime të Dramës Drama “Kometa e Lirisë” trajton pikën ma të padukshme dhe...

Mjeshtri e pakryeme… tregim nga Vasil Marku

Mjeshtri e pakryeme... tregim nga Vasil Marku Tregimin “Mjeshtri e Pakryeme” të Vasil Markut, e gjykova pak si të gjatë, për kohën që disponoja... dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.