back to top
11.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vashe Kola

Në Shqipërinë burg – Kurt Kola – Rrëfimi i kalvarit të familjes së Bilal Kolës nga Romeo Gurakuqi

Të dashur bashkëvuajtës! Libri "Në Shqipërinë burg" me foton time të moshës 26 vjeçare, është botuar dhe promovuar nga UET (Universiteti Europian i Tiranës)....

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.