back to top
13.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vasa Çubrilloviq

Kokfortësia e shifrave përballë tkurjes historike të shqiptarëve… nga Brunilda Ternova

Kokfortësia e shifrave përballë tkurjes historike të shqiptarëve... nga Brunilda Ternova 4 vilajetet me shumicë shqiptare në kohën e pushtimit turko-osman kishin gjithsejt një territor prej 178...

Argumentet dhe metodat e politikës ekspansioniste serbe për ta sunduar Kosovën nga Akademik Mark Krasniqi

Argumentet dhe metodat e politikës ekspansioniste serbe për ta sunduar Kosovën nga Akademik Mark Krasniqi Sesioni VI Shkencor, Istog (Burim), mbajtur më 20 e 21 Maj...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.