back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vargje

Kjo shtëpiçka me qerpiçka… – Vargje nga Meti Fidani

Kjo shtëpiçka me qerpiçka Vargje nga Meti Fidani Në shtëpiçkën me qerpiçka 8 nëntor, lindi partiçka Dhe u rrit në ball' t'furtunës Sokoleshë, Parti e Punës Sokoleshë, por mbet' beqare Thonë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.