back to top
18.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Van Gog

Në kërkim të kohës së humbur nga Prof. Ylli Popa (1990)

  Ky shkrim i Profesor Popës që u botua në dy numra të “Zërit të Popullit”, gazetë e njohur si terroriste dhe gjakatare... ishte shenja...

Nji refleksion mbi kohën që jetojmë dhe kohrat që vijnë…

Refleksion mbi kohën që jetojmë... dhe kohrat që vijnë... nga Jozef Radi Koha që jetojmë asht koha e ngutjes së madhe... Të gjithë ngutemi për diku,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.