back to top
23.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Valter Malelli

Katër gabimet e Kryeministrit mbas 30 qershorit – nga Elmaz Sherifi

  Një nga ish eksponentë e lartë dhe ish-ministër i Partisë Socialiste, profesor Elmaz Sherifi, nëpërmjet një shënimi në faqen e tij në FB tregon...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.