back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Valter Deshpali

Njerëz të mëdhenj të Botës Shqiptare në përkujtim të Pal Deshpalit – nga Preveza Abrashi

Njerëz të mëdhenj të Botës Shqiptare në përkujtim të Pal Deshpalit nga Preveza Abrashi Pal Deshpali kompozitor dhe dirigjent me famë botërore, nga familjet prestigjioze te Arbëneshëve...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.