back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Valentin Luma

Metafora e Vatrës së Shqiptarëve në SHBA sot – Në qumështin e bashkësisë po ndahet gjalpi nga hirra – nga Valentin Lumaj

Ditën e shtunë paradite, 14 tetor 2023, një numër i konsideruar vatranësh të rinj dhe veteranë u mblodhën tek selia e Vatrës duke shpresuar që kryetari...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.