back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Valdete Emiri Kreshpa

Kërkojnë që rruga “Mehmet Shehu” në Mallakstër, të riemërtohet! – Mehmet Shehu: Kreu krime kundër njerëzimit

"Cilido që është i interesuar për ta mbështetur këtë iniciativë, bazuar në të Drejtat dhe Liritë Themelore të Njeriut, të na kontaktojë, për të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.