back to top
16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Valbona Ismaili-Luta

Konkursi “Poezia Shqipe – 2014”

Mbi nji konkurs letërsie dhe nji rregullues genesh… Gjuha asht sekreti ku ruhet tanë sistemi gjenetik i mbijetesës së nji kombi. Kët urtësi e kanë...

Sara Blloshmi, kurtizane apo agjente e Mbretit Zog…?!?

Sara Blloshmi, kurtizane apo agjente e Mbretit Zog (panorama) Sara Blloshmi, mbesa e Ismail Qemalit, femra që sillte vërdallë sallonet e viteve ‘40 Sara Blloshmi...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.