back to top
29.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vajzat e Internuara

Vajzat e Internuara… nga Gjuliana Pervizi (Malaj)

Vajzat e Internuara... nga Gjuliana Pervizi (Malaj) e quajtun ndryshe “Beba”, nji e internuar në moshën katër muajshe në kampin ma mizor, atë të Tepelenës dhe i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.