back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ura e Qabesë

Në një gjuhë me kohën/ në një Kohë me Gjuhën…

Në një gjuhë me kohën/ në një Kohë me Gjuhën… Ardian-Christian Kyçyku shpalos pikëpamjet e tij gjatë një bashkëbisedimi me poetin dhe studjuesin shqiptaro-amerikan Anton...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.